Plzeňská krajská rada byla založena v r. 2003 na podporu nestátních neziskových organizací zabývajících se činnostmi s dětmi a mládeží v Plzeňském kraji.

Slavnostní znovuotevření CVČ Skupovka

DSC00539

Den otevřených dveří v Centru volného času Skupovka – slavností otevření nového sportovního sálu a Klubu otevřených dveří Pinokijo

U příležitosti dokončení nově vzniklé tělocvičny a Klubu otevřených dveří Pinokijo bychom rádi pozvali širokou veřejnost ve středu 30. září 2015 na Den otevřených dveří v Centru volného času Skupovka. Na akci budou pozváni i zástupci města Plzně, městského obvodu Plzeň 3 a zástupce z odboru prevence kriminality, za jejichž finanční podpory výše zmíněná tělocvična a Klub otevřených dveří vznikly.

Akce začne v 16h slavnostním přestřižením pásky, následovat bude prohlídka Skupovky a pak již začnou jednotlivé kroužky – naplánované jsou hudební kroužky, šerm, policejní klub a parkour. Přijďte se na nás podívat a podpořte naši snahu o znovuoživení Centra volného času pro vaše děti.

No Comments Yet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Plzeňská krajská rada dětí a mládeže z. s.
Skupova 4, 301 00 Plzeň
+420 723 960 950
info@pkrdm.cz
IČO: 26632110

Partneři