1. příměstský tábor "Dobrodružný" 24. - 28. 7. 2023

Příměstský tábor ve Skupovce v termínu 24. - 28. července 2023. Máte doma malého dobrodruha, kterého baví hledání pokladu, luštění šifer, příroda a touží po nových zážitcích i kamarádech? Při zkoumání, bádání a objevování se naučí, jak být správným dobrodruhem.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR S EDUKUJ NAJDETE ZDE 

Položka byla vyprodána…
Přihlášení v popisu produktu, cena od
550 Kč
Kategorie: Tábory
Položka byla vyprodána…

Máte doma malého dobrodruha, kterého baví hledání pokladu, luštění šifer, příroda a touží po nových zážitcích i kamarádech? Při zkoumání, bádání a objevování se naučí, jak být správným dobrodruhem.

Ve Skupovce se uskuteční v termínu 24. - 28. července 2023 vždy od 7:30 do 16:30 příměstský tábor s tématem „Dobrodružný“. Tábor je vhodný pro děti od 6 let. V budově budou mít děti k dispozici učebnu a tělocvičnu, v případě hezkého počasí půjdou ven do přírody nebo vyrazí na výlety. Samozřejmostí jsou zdravé a výživově plnohodnotné svačinky, na oběd budou děti chodit do nedaleké školní jídelny. Mohou se těšit na kreativní vyžití, sportovní aktivity, pobyt venku v přírodě a mnoho dalšího.

Tábor povedou naše skvělé lektorky, které mají s dětmi bohaté zkušenosti.

Cena příměstského tábora je 550 Kč/den nebo 2 700 Kč/týden. V ceně je zahrnuta strava na celý den (svačina, oběd, svačina), pitný režim a veškerý materiál na kreativní tvoření. Máte sourozence? My pro ně máme slevu: zadejte slevový kód: BRACHASÉGRA a my se na vás budeme těšit.

Zjistěte si, zda můžete čerpat příspěvek od vaší zdravotní pojišťovny na příměstský tábor.

Na akci budou pořizovány fotografie a videa, které budou použity jen k reportážním účelům.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR S EDUKUJ NAJDETE ZDE 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu