2. příměstský tábor 31. 7. - 4. 8. 2023

Příměstský tábor ve Skupovce v termínu 31. července - 4. srpna 2023. Mají vaše děti rádi animované pohádky od Walta Disneyho? Mohou se těšit na tábor inspirovaný těmito pohádkovými postavami. Čeká je spousta kreativních činností, při kterých si také postavičky vyrobí, sportovní zážitky, hry a stopovačka s náměty pohádkových postav nebo se třeba podívají na pěknou pohádku.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR NAJDETE ZDE 

Položka byla vyprodána…
Přihlášení v popisu produktu, cena od
550 Kč
Kategorie: Tábory
Položka byla vyprodána…

Mají vaše děti rádi animované pohádky od Walta Disneyho? Mohou se těšit na tábor inspirovaný těmito pohádkovými postavami. Čeká je spousta kreativních činností, při kterých si také postavičky vyrobí, sportovní zážitky, hry a stopovačka s náměty pohádkových postav nebo se třeba podívají na pěknou pohádku.

Ve Skupovce organizuje Edukuj v termínu 31. července - 4. srpna 2023 vždy od 7:30 do 16:30 příměstský tábor s tématem „Disney“. Tábor je vhodný pro děti od 6 let. V budově budou mít děti k dispozici učebnu a tělocvičnu, v případě hezkého počasí půjdou ven do přírody nebo vyrazí na výlety. Samozřejmostí jsou zdravé a výživově plnohodnotné svačinky, na oběd budou děti chodit do nedaleké školní jídelny. Mohou se těšit na kreativní vyžití, sportovní aktivity, pobyt venku v přírodě a mnoho dalšího.

Tábor povedou naše skvělé lektorky Bára a Viky.

Cena příměstského tábora je 550 Kč/den nebo 2 700 Kč/týden. V ceně je zahrnuta strava na celý den (svačina, oběd, svačina), pitný režim a veškerý materiál na kreativní tvoření. Máte sourozence? My pro ně máme slevu: zadejte slevový kód: BRACHASÉGRA a my se na vás budeme těšit.

Zjistěte si, zda můžete čerpat příspěvek od vaší zdravotní pojišťovny na příměstský tábor.

Na akci budou pořizovány fotografie a videa, které budou použity jen k reportážním účelům.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR NAJDETE ZDE 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu