Edův turistický kroužek

Vyrazte s námi vždy druhou sobotu v měsíci na výlet po zajímavých místech Plzně. Termíny: 9. října, 13. listopadu, 11. prosince, 8. ledna, 12. února.

Aktuální (> 5 ks)
500 Kč
Kategorie: Kroužky
Den: Sobota
turisticky
Registrace otevřena Start kroužků 20. září

Tento kroužek je určen pro děti od sedmi let. Bude se vždy jednat o druhou sobotu v měsíci. Plánujeme navštěvovat zajímavá místa v Plzni a jejím okolí nebo si zajít na půldenní procházku. Pokud má Vaše dítě rádo tyto aktivity, jistě ho náš kroužek bude velice bavit.

Jmenujeme se Míša a Klárka a jsme studentky 3. ročníku Pedagogické fakulty ZČU. Máme velice rády přírodu, turistiku a děti, takže jsme se rozhodly spojit tyto tři naše radosti a zorganizovat Edův turistický kroužek.

V plánu je převážně cestovat vlakem, sraz tedy bude většinou na hlavním nádraží. Trasy vlakem budou do 30 km od Plzně. Pěší část výletu nepřekročí 10 km. Aby se děti nenudily, tak na trase budeme párkrát zastavovat, abychom si zahrály různé hry, ke kterým nejsou potřeba žádné pomůcky. Ke konkrétnímu cíli výletu se vždy vymyslí nějaké povídání, aby se děti něco nového dozvěděly. Po povídání bude následovat buď kvíz či tajenka, doplňovačka aj., aby si nově získané znalosti lépe zapamatovaly. Hlavním cílem bude dětem udělat zábavný a poučný výlet, na který budou mít hezké vzpomínky.
 
Vždy dáme předem vědět, kolik s sebou budou děti potřebovat peněz na jízdenky a případné vstupné či svačinu.

 

Cena platí pro 5 výletů za pololetí - pokud se stane, že v rámci vládních opatření budeme muset Skupovku pozastavit, bude možné "zbylé" peníze uplatnit na jakýchkoliv jiných lekcích, jakmile opět otevřeme :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: