Edův turistický kroužek

Vyrazte s námi vždy druhou sobotu v měsíci na výlet po zajímavých místech Plzně. Termíny: 9. října, 13. listopadu, 11. prosince, 8. ledna, 12. února.

od 60 Kč
Kategorie: Kroužky
Den: Sobota
Jednorázový vstup: Krkavec
Akutální (> 5 ks)
60 Kč
Předplatné na pololetí: 5 výletů
Aktuální (> 5 ks)
500 Kč

První výlet bude na rozhlednu Krkavec! Sraz v 9 hodin na konečné 4 a konec ve 13 hodin tamtéž. S sebou svačinu, pití a oblečení dle počasí. Cestou na rozhlednu nás čekají s Míšou a Klárkou hry, zajímavosti o přírodě a pohodová atmosféra. Jednorázová cena za kroužek je 60,- + 50,- s sebou na vstup na rozhlednu. Výlet bude zrealizovaná od 5 dětí výše :).

 

 výlet_krkavec

 

Tento kroužek je určen pro děti od sedmi let. Bude se vždy jednat o druhou sobotu v měsíci. Plánujeme navštěvovat zajímavá místa v Plzni a jejím okolí nebo si zajít na půldenní procházku. Pokud má Vaše dítě rádo tyto aktivity, jistě ho náš kroužek bude velice bavit.

Můžete si zakoupit jednorázovou cenu za kroužek - 60,- a nebo si předplatit 5 kroužků na pololetí.

Jmenujeme se Míša a Klárka a jsme studentky 3. ročníku Pedagogické fakulty ZČU. Máme velice rády přírodu, turistiku a děti, takže jsme se rozhodly spojit tyto tři naše radosti a zorganizovat Edův turistický kroužek.

V plánu je převážně cestovat vlakem, sraz tedy bude většinou na hlavním nádraží. Trasy vlakem budou do 30 km od Plzně. Pěší část výletu nepřekročí 10 km. Aby se děti nenudily, tak na trase budeme párkrát zastavovat, abychom si zahrály různé hry, ke kterým nejsou potřeba žádné pomůcky. Ke konkrétnímu cíli výletu se vždy vymyslí nějaké povídání, aby se děti něco nového dozvěděly. Po povídání bude následovat buď kvíz či tajenka, doplňovačka aj., aby si nově získané znalosti lépe zapamatovaly. Hlavním cílem bude dětem udělat zábavný a poučný výlet, na který budou mít hezké vzpomínky.
 
Vždy dáme předem vědět, kolik s sebou budou děti potřebovat peněz na jízdenky a případné vstupné či svačinu.

 

Cena platí pro 5 výletů za pololetí - pokud se stane, že v rámci vládních opatření budeme muset Skupovku pozastavit, bude možné "zbylé" peníze uplatnit na jakýchkoliv jiných lekcích, jakmile opět otevřeme :).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení