Nabídky


Děláme věci srdcem. A také selským rozumem. Minimum komerce, lokální lidé, dobré nápady, know how, optimalizace! Vytvoříme projekt přímo pro vás s lokálními lidmi a prostředky. Dovážíme jen nápady 🙂

Co umíme:

  • akce pro veřejnost: festivaly, dny dětí, poslední zvonění… Od záboru, přes propagaci, moderátora, video z akce, až po soutěže pro děti od lokálních organizací.
  • akce na klíč: zadejte nám téma, časovou dotaci, prostředky, nebo nám dejte volnou ruku, a my vymyslíme originální akci vzhledem k místu či cílové skupině.
  • příměstské tábory: jste firma a potřebujete zajistit pro své zaměstnance příměstský tábor? Zajistíme vše od cool tématu (piráti, ledové království nebo třeba indiáni? :)), přes stravování a lektory, až po pojištění.
  • video z akce: vezmeme na akci profesionálního filmaře, který zachytí všechny úsměvy a vytvoří promo video dle vašeho přání.
  • hledáte prostory pro porady, přednášky, workshopy nebo jen místo, kde byste mohli v klidu pracovat? Máme skvělý coworking.

Jak to děláme:

Jsme zastřešující organizace pro neziskovky pracující s dětmi a mládeží v Plzeňském kraji. Naše akce propojíme s lokálními organizacemi, se kterými můžete i nadále spolupracovat. Neobjednáme drahé věci z daleka, využijeme potenciál vaší lokality a budeme spolupracovat s místními!

Jsme krajské spojky!