Klub otevřených dveří PINOKIJO


Od října 2015 funguje ve Skupovce Klub otevřených dveří PINOKIJO.

Idea Klubu:

Klub otevřených dveří Pinokijo je víceúčelovým klubem s různorodým využitím. Účelem Klubu je vytvořit místo pro setkávání různých zájmových skupin zeména z řad našich členů – mládeže a dětí ze zájmových činností a kroužků, rodičů čekajících na svá dítka na kroužcích, maminek na rodičovské dovolené, seniorů apod. Zároveň bude sloužit jako čítárna, jelikož v jeho prostorách bude mini-knihovnička s nabídkou časopisů a knih s různou tématikou. Budou se zde pořádat také akce v duchu kampaně „Česko čte dětem“.

DSC00553 DSC00554

Klub bude podporovat neprofesionální divadelní umělecké, taneční, pěvecké a folklorních aktivity. V prostorách Klubu se mohou konat mini-výstavy drobných umělců z okolí (obrazy, fotografie), divadelní, pěvecké či folklórní představení amatérských skupin pro děti či dospělé.

K dispozici je počítač s internetovým připojením a také dětský koutek s hračkami. Je možné si zakoupit drobné občerstvení a udělat si kávu nebo čaj. Také je možnost ohřát jídlo pro menší děti v mikrovlnné troubě, například i pro kolemjdoucí maminky. K dispozici jsou šachy a společenské hry, časopisy, knihy, které budeme průběžně doplňovat. Klub disponuje televizí, na které je možné pouštět pohádky nebo se používá jako pomůcka při kroužcích a klubech (naučné programy a ukázky z praxe).

DSC00548 DSC00556

Provozní doba Klubu odpovídá času, kdy běží jednotlivé kroužky, tj. v současné době můžete přijít posedět k nám do Klubu v tyto dny a časy:

PO 16:30 – 18:30

ST 15:30 – 18:30

ČT 15:30 – 18:30

Odpovědná osoba: Iva Pešírová

Kontakt: 723 082 890, rytirkrusnik@gmail.com

Klub buumo3 velkéde otevřen za finanční podpory Městského obvodu Plzeň 3 a provozuje ho Spolek Rytíře Krušníka.