Spolek ŽIVO

Organizujeme volnočasové, vzdělávací, tělovýchovné a sportovní, kulturní a společenské aktivity dětí, dospělých i seniorů; provozujeme zařízení předškolní péče o děti - dětské skupiny; vyvíjíme činnost na podporu rodiny a rozvoj místní komunity pro prevenci negativních jevů souvisejících se životem ve velkém městě, nabízíme přátelský, bezpečný a inspirativní prostor pro celou rodinu a poskytujeme jí komplexní podporu v rodinném, resp. komunitním centru.

www.spolekzivo.cz

Momentálně nedostupné
1 Kč
Kategorie: Spolky PKRDM
Okres: Plzeň-město
Cílová skupina: nejmenší, , dospělí, dětská skupina
Zaměření: turistické či přírodovědné, vzdělávací, kulturní, rodinné
Kroužky: ano
Tábory/příměšťáky: ano

V roce 2014 jsme s přáteli usoudili, že v našem věku už můžeme utvářet svět trochu víc podle svých představ. A že je načase se do toho pustit.

Chtěli jsme v Plzni-Černicích vytvořit místo pro lidi napříč generacemi, místo k setkávání, společné zážitky a další rozvoj. Zkrátka místo na periferii, kde kromě nás aktuálně žije sice mnoho lidí, ale máloco se v něm odehrává nebo tvoří. A tak jsme založili Spolek ŽIVO a pustili se do první rekonstrukce staré a nepoužívané hospody na křižovatce cest. Přetvořili jsme ho na oblíbené rodinné centrum.

Od té doby jsme uspořádali móře rozvojových aktivit pro celé rodiny, komunitní oslavy českých tradic, tábory, semináře, dali vzniknout Klubu rodičů i seniorů, Dětské divadelní sezóně, založili tři školky ...a mnoho dalšího... zkrátka jsme a je s námi ŽIVO. Dělá nám radost svoji energii, zkušenosti a nadšení investovat do vztahů, rozvoje lidí a inspirace k hodnotnějšímu životu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu