Andělské putování - 7. prosince

Vítejte v sedmém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.


Příběh sedmý

"Jendo, na tom náměstí bylo všechno z čokolády. Dokonce i naše katedrála byla celá čokoládová." Jenda se zamyslel: "Hm a kousla sis něčeho? Třeba andělské fontány nebo tak?" "To ne", zamyslela se Barča, "ale víš, jak si někdy s mamkou chodíme sáhnout na katedrálu na andělíčka Vošáhlíka a přejeme si při tom nějaké přání? No, tak si představ, že jak na něj lidi šahali a čokoládu zahřívali, tak se za chvilku Vošáhlík celý roztekl a nebylo kam si dojít něco přát." Jenda se zasnil a začal přemýšlet, z čeho by si takového kouzelného andělíčka mohl vyrobit, pro případ, že by se ten z náměstí opravdu roztekl.


 

Vyrob si i ty kouzelného andělíčka. Zkusit to můžeš třeba podle návodu ve videu. 

Navíc jako bonus se můžeš zastavit 13. 12. na libovolné pobočce TOTEMu. Zde pro tebe bude připravena andělská tvořivá dílnička.


13. 12. 2021 14:00–18:00 Andělské zvonění aneb Tvořivé dílny v Bolevci

Všude chodí čerti, u nás v TOTEMu andělé. Přijďte si do TOTEMu ve společnosti laskavých andělů vyrobit vánoční dárečky pro své blízké, nebo sobě jen tak pro radost. Na jednom místě, v jeden den a v jeden čas. Můžete s námi strávit krásné odpoledne a vyzkoušet si od každého něco. Společenský sál TOTEMu se jako tradičně promění v jednu velkou andělskou kreativní dílnu – a u toho byste neměli chybět. Poplatek se bude hradit na místě, vždy podle nákladů jednotlivých výrobků.

Místo konání: Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM Bolevec, Kaznějovská 51, Plzeň

13. 12. 2021 14:00–18:00Andělské tvoření

Věříte na anděly? Na odpovědi vlastně nijak nezáleží, ale dobře víme, že andělé k době vánoční neodmyslitelně patří. Srdečně vás proto zveme do andělské dílny, kde budete mít možnost vyrobit si andílka, ať už pro sebe, nebo jako dárek pro někoho blízkého. Poplatek se bude hradit na místě, vždy podle nákladů jednotlivých výrobků. Ideálně si rezervujte své místo: doubravka@totetemplzen.cz

Místo konání: Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM Doubravka, Těšínská 26, Plzeň

13. 12. 2021 16:00–19:00Andělské tvoření

Věříte na anděly? Na odpovědi vlastně nijak nezáleží, ale dobře víme, že andělé k době vánoční neodmyslitelně patří. Srdečně vás proto zveme do andělské dílny, kde budete mít možnost vyrobit si andílka, ať už pro sebe, nebo jako dárek pro někoho blízkého. Poplatek se bude hradit na místě, vždy podle nákladů jednotlivých výrobků. Ideálně si rezervujte své místo: novahospoda@totetemplzen.cz

Místo konání: Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM Nová Hospoda, Prostřední 48, Plzeň

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

Dnešní partneři

 

 
 

Zpět do obchodu