CoMár

A co je to vůbec ten CoMár? A fungujete ještě na Skupovce? A můžu prostory také využít?

Na adresu Martinská 1 (nad Potrefenou husou) nyní funguje administrativní část naší krajské rady. Přezdíváme jí CoMár - Cowork Martinská. A o co se jedná. Postupně zde vyrůstá první coworkingového, vzdělávací a servisní centrum pro NNO

Volnočasové centrum Skupovka tak slouží už "jen" pro přímou činnost spolků s dětmi a mládeží. Můžete zde vést kroužky, workshopy, chystat jednorázové akce či přespávačky.

Pokud si ale jdete pro radu, jdete do CoMára. A co se tu tedy vše nachází?

  • Kancelář PKRDM - domluvte si s námi schůzku (info@PKRDM.cz) a my vám pomůžeme vyřešit to, co vás nejvíce pálí (účto, daně, grafika, pojištění, spolkový rejstřík, soc. sítě...).  Každý z nás má jinou agendu a umíme si tak optimálně poradit s vašimi problémy ;).
  • Coworking - hledáte pravidelné či jednorázové místo s klidem a dobrou kávou/čajem? Ozvěte se nám na info@PKRDM.cz a přijďte se podívat.
  • Školící místnost - největší prostor slouží ke odborným kurzům či přednáškám nejen na poli neformálního vzdělávání. Projektor, wifi, příjemný prostor v centru i dobrá káva samozřejmostí - ozvěte se na info@PKRDM.cz

 

Celý CoMár vznikl s vizí centra pro propojování důležitých kontaktů, které v našem kraji chybí a které by bylo v Plzni, středu našeho kraje, ideálním místem.

PŘÁNÍ K MÁNÍ - TUTO BY V COMÁROVI BODLO!

Většina našich odborníků dělá tuto práci na dobrovolnické bázi. Pokud se vám naše myšlenka líbí, budeme moc rádi, pokud se stanete naším garantem. Ať už finančním, materiálním či například kávovým ;). Naše přání najdete na tomto odkazu.

Dáváme v tomto centru prostor novým nápadům a podporujeme aktivní lidi v našem kraji, aby nevyhořeli. Naším úkolem je cílená a soustavná podpora vedoucích spolků tak, aby mohli dělat na lokálních místech to, co umí nejlépe – pracovat s dětmi a mládeží při volnočasových aktivitách neformálního vzdělávání. Budování sociálních vazeb, práce na silných i slabých stránkách a posilování vědomostí, schopností i dovedností.

Chceme, aby měly děti ve svém okolí kamarády na celý život, se kterými prožijí prima dětství. Proto podporujeme vedoucí spolků po celém kraji.

 

Jsme Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, z.s. - pomáháme malým, aby vzniklo něco velkého.

Zpět do obchodu