Prostory

dnou z výhod, kterou našim členům i dalším neziskovkám nabízíme, je nabídka našich prostor. Vedeme zde volnočasové centrum Skupovka, které využívají i další spolky ke svým činnostem, ať už jsou to kroužky, porady, workshopy, akce či vzdělávačky. Mohou tu mít zároveň i své sídlo s úložným prostorem, stolem a kávou - více o tom se můžete dozvědět zde. Ve Skupovce jsoudvě třídy, coworking, tělocvična, učebna a kancelář PKRDM.

V přízemí najdete dvě třídy, coworking a sociální zázemí.

  • Třídy fungují dopoledne pro dětskou skupinu a odpoledne se promění na hudebny, učebny či herny - dle potřeby.
  • Coworking má pracovní místa, wifinu, tiskárnu a vše pro porady spolků, které zde mohou probíhat klidně až do půlnoci. Výhodou je i skvělá kuchyňka s kávou, čajem nebo i varnou deskou.
  • V hale se nachází také recepce s paní správcovou, která otevírá odpoledním návštěvníkům a řeší vše, co je třeba. 
  • Sociální zázemí s malou sprchou je samozřejmostí.

V prvním patře najdete tělocvičnu, učebnu a velín.

  • Tělocvična je se svými 4x12 metry největší místností budovy. Najdete tu žebřiny, švédskou bednu, lavičku a mnoho pomůcek (overbally, gymbally, padák, balanční prvky, kruhy a pod.), které jsou všem návštěvníkům k dispozici.
  • V učebně je projektor, tabule a dokonce i nádobí na využití při víkendových vzdělávačkách (hrnky, karafy i ohřívač vody).

Pokud už teď přemýšlíte o využití Skupovky, tak se nám určitě ozvěte a přijďte budovu omrknout. Následně se tak dostanete i do poslední místnosti a tou je velín PKRDM. Rádi vás uvidíme. Kontakty najdete zde. Budeme se těšit.

Tým Plzeňské krajské rady dětí a mládeže.

 

Zpět do obchodu