Recenze

Recenze Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, z.s. 

 

„Svět nezisku a celého občanského sektoru stojí na činorodých, energických a strhujících lidech, kteří se nezaleknou pracovat dobrovolně, navíc a nad rámec svých povinností. Zkrátka dělat to, co je třeba, nejlíp jak umím, s vidinou splnění společného záměru, nikoli osobního profitu. A přesně to dokazuje svým počínáním současný tým PKRDM, a já jim za to tleskám! Vážím si proaktivity Martiny s Bárou, cením si jejich odhodlání podporovat různorodé spolky s rozličnými potřebami, živit vztahy, budovat pomocnou síť, sbírat zkušenosti a sdílet know how... Náš Spolek ŽIVO si svoji cestu razil v době, kdy jsme si o takové podpoře mohli nechat jen zdát, těší nás vidět, že se některé sny plní a že se dneska spolky v Plzeňském kraji mají na koho obracet a kde hledat zázemí. Díky, holky! Jsme s ŽIVO spokojeným členem i proto, že se nemusíme obávat přicházet s podněty, odlišnými názory a návrhy...Společně zrajeme.

Dana Lukášová Singerová (spolek Živo) 
 
„Bez vás by byl obvod Plzen 3 nudným šedivým místem...
 
Ing. Stanislav Šec

  

„Gratulujeme k zisku titulu (Neziskovka roku 2021). Podpora a servis, který poskytujete, je opravdu nevšední a nelze v něm přehlédnout velké nadšení a tah na branku. Děkujeme za vše, co děláte pro ostatní a doufáme, že Vám elán vydrží!"

Jarka Šmrhová (DHC Plzeň)

 

„Vstřícný, pomáhající, ochotný a vždy srdečný tým lidí. Děkujeme, rádi s vámi spolupracujeme."

Lucie Jasovská (Akademie nadání)

 

„PKRDM ušla kus cesty, která nebyla opravdu ušlapaná…Její vytrvalost,nadšení, píle a pocit,že vše jde, je velkou motivaci pro neziskové organizace a spolky, které zde zároveň najdou podporu,zázemí a cenné rady! Moc si vážíme,že jsme s Vámi! Máme ve Vás skvělého parťáka! Máme Vás rádi!

Markéta Smýkalová (Happy Handicap - SPMP pobočný spolek Plzeň-město)

Zpět do obchodu