Akademie nadání, z.s.

Hlavním posláním spolku je umožnit nadaným a dvakrát výjimečným dětem, jejich rodinám a všem zúčastněným osobám společné setkávání, vzájemnou komunikaci a výměnu zkušeností a informací.

www.akademienadani.cz

www.facebook.com

Momentálně nedostupné
1 Kč

Zvláštní pozornost je věnována rodinám dětí tzv. dvakrát výjimečných – tj. nadaných dětí s určitým hendikepem (specifické poruchy učení, porucha pozornosti a aktivity, Aspergerův syndrom, emoční poruchy, smyslové poruchy apod.).

Nyní již spolek Akademie nadání (ANA) vznikl jako zastřešující organizace spojující rodiče a odborníky, kteří žijí a pracují s "hendikepem" nadání. Jeho cílem je zajistit těmto dětem a jejich rodinám odbornou péči a podporu. Kvůli svým hendikepům/výjimečnosti jsou tyto děti často vyčleňovány z kolektivu vrstevníků. Spolek usiluje o to, aby se i tyto děti mohly vzdělávat a osobnostně rozvíjet adekvátně jejich individuálním schopnostem, potřebám i omezením.

NABÍZÍME:

  • volnočasové aktivity - kroužky, herní kluby, sbotní aktivity, jednorázové akce
  • kroužek Dračí doupě - příměstské tábory
  • školení, přednášky, kurzy pro širokou veřejnost
  • pobyty pro rodiče s dětmi – k načerpání sil a inspirace i k výměně zkušeností
  • nácviky sociálních dovedností
  • kvalitní zázemí, odbornou diagnostiku a péči, dlouhodobé vedení a poradenství, napojení na síť dalších odborných pracovišť (psychiatrie, logopedie atd.)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu