Seminář k vyhlášené výzvě na podporu neformálního vzdělávání

Vážení zástupci neziskových organizací, ráda bych Vás touto cestou pozvala na informativní seminář k vyhlášené výzvě programu Zvyšování kvality neformálního vzdělávání, který se bude konat 12. 3. od 17 hod. v našem sídle, Centru volného času Skupovka (Skupova 4a, Plzeň).

Cílem aktivit této výzvy je zkvalitnění neformálního vzdělávání – tedy volnočasové práce s dětmi a mládeží, vzdělávání pracovníků a dobrovolníků nestátních neziskových organizací, zaměření na využívání nových metod a forem práce s dětmi a mládeží. Využijte proto tuto ohromnou příležitost jako organizace pracující s dětmi a mládeží a získejte podporu z evropských zdrojů na svou činnost!

V rámci tohoto setkání Vám sdělím více informací k výzvě a jako hlavní koordinátor za Plzeňskou krajskou radu dětí a mládeže představím, jak by fungovala naše případná partnerská spolupráce.
S většinou z Vás jsme již hovořili telefonicky, přesto prosím, POTVRĎTE SVOU ÚČAST EMAILEM NEJPOZDĚJI DO PONDĚLÍ 11. 3. 2019.

Děkuji a těším na setkání, za tým PKRDM

Martina Weberová

(martina.weberova@pkrdm.cz, 602 441 302)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení