Baby club

Dopolední kroužek zdravého pohybu pro chodící batolata. Tanec cvičení, protahování, hudební a pohybové aktivity pro maminky s dětmi. 

 

REGISTRACE ZDE

Položka byla vyprodána…
Přihlášení v popisu produktu
1 600 Kč
Kategorie: Kroužky
Den: Pátek
Položka byla vyprodána…
Baby club
Novinka

Každý pátek od 10:00 do 10:45 bude prostor velké tělocvičny ve Skupovce patřit BABY CLUBU s Janinou Taubrovou.

Jde o takový první kroužek pro CHODÍCÍ DĚTI za přítomnosti a spolupráce s maminkou - pohybové, sportovní, taneční, hudební a další aktivity. Každá lekce bude plná aktivit pro děti, maminka pod vedením Janiny Taubrové bude dítě ke zvládnutí aktivit vždy různými způsoby motivovat tak, aby si děti Clubík vždy maximálně užily a nebude chybět i protažení těla a krátké posilování pro maminky + společné tanečky a rytmika. Naše setkávání bude rozhodně přínosné i pro sdílení našich maminkovských zkušeností, rychlé rady ohledně vývoje, zvyků, návyků, nemocí atd.

Jedno setkání trvá 45 min, platí se buď vždy na první a druhé pololetí zvlášť (zvýhodněná cena 1600,-/pololetí), nebo můžete využít permanentku na 10 lekcí (1000,-), které si vyčerpáte kdy chcete, případně můžete platit i jednorázově každou lekci zvlášť (120,-/lekce), i tak je ale potřeba vyplnit přihlášku.

 

REGISTRACE ZDE

 

Začínáme v týdnu od 16. září. Můžete se přijít seznámit s lektorkou a popovídat o náplni jednotlivých setkání Clubíku v týdnu otevřených dveří od 9. - 13. září. Během státních svátků a prázdnin setkání nejsou. Končíme v týdnu mezi 10. a 13. červnem. 

Veškeré dotazy vyřídíme na emailu janinataubrova@gmail.com.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu