Boříkové, z. s.

Jsme hudební škola, která především pěstuje v dětech i dospělých lásku k hudbě a rozvíjí jejich vnitřní potenciál a kreativitu.

www.borikove.cz

www.facebook.com

Momentálně nedostupné
1 Kč
Kategorie: Spolky PKRDM
Okres: Plzeň-město
Cílová skupina: nejmenší, , mládež, dospělí
Zaměření: vzdělávací, umělecké, hudební, kulturní
Kroužky: ano
Tábory/příměšťáky: ne

Zapsaný spolek Boříkové vznikl v květnu roku 2016. Svoji aktivitu jsme však začali vyvíjet již počátkem září roku 2015 jakožto nahodilou činnost, kdy jsme sestavili jednoduchý učební plán a začali vyučovat nově příchozí studenty.Na základě velikého zájmu o naši činnost jsme se začátkem roku 2016 rozhodli oficiálně založit tento spolek. V současné době se aktivně snažíme naši školu nadále rozšiřovat, abychom mohli být společnosti stále více prospěšní.

Na začátku jsme si stanovili cíl, že nikdo, kdo projde „boříkovskou hudební školou“, se v budoucnosti nemusí nutně živit jako profesionální virtuóz, ani oslňovat publikum na koncertech vážné hudby.

Nechceme, aby naši studenti odehrávali zdlouhavé etudy. Směřujeme je ale k tomu, aby si co nejdříve doopravdy zahráli na hudební nástroj svoji oblíbenou písničku, aniž by se zpočátku prodírali hudební teorií.

My vychováváme děti a dospělé tak, aby se mohli chopit kteréhokoliv hudebního nástroje, zahrát si s přáteli na oslavách činu táboráku, ale hlavně, aby se nestyděli projevit své vnitřní já po hudební stránce.

Boříkové momentálně pokrývají nejrůznější volnočasové aktivity. Vyučuje se u nás zpěv, hra na kytaru, elektrickou kytaru, ukulele , piano, příčnou i zobcovou flétnu, ale i základní hudební kroužek pro děti již od čtyř let se zaměřením na různé hudební nástroje a pohyb. Studentům se věnujeme individuálně i ve skupinové výuce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu