Histrio z.s.

Histrio je divadelní spolek, který se se snaží již od roku 2013 vykouzlit úsměv na tváři tím, že hraje pohádky a komedie pro děti, mládež i dospělé.

www.histrio.cz

www.facebook.com

Momentálně nedostupné
1 Kč
Kategorie: Spolky PKRDM
Okres: Plzeň-sever
Cílová skupina: mládež, dospělí
Zaměření: umělecké, kulturní
Kroužky: ano
Tábory/příměšťáky: ne

Náš divadelní soubor začal fungovat v roce 2013 na popud Martiny a Lukáše Macákových, Ivany Malatové a dalších členů. Snažíme se, prostřednictvím našich her a dalších činností, vštípit divákům základy slušného chování a morálních hodnot, a nakonec jim i vykouzlit úsměv na tváři. Zakládáme si na tom, že hrajeme pohádky a komedie, povětšinou z vlastní tvorby. K nim skládáme také písničky, tvoříme vlastní kulisy i kostýmy. Tím vším se snažíme udržovat nemalou tradici ochotnických souborů a přispíváme tak ke kulturnímu rozvoji v našem kraji.

Rádi se také podílíme i na dalších sociálních projektech (školení sociálních pracovníků, divadlo v nemocnicích, Krabice od bot apod.). Máme úspěchy na různých soutěžích ochotnických souborů (např. Radnický dráček). Nabízíme divadelní představení o 3 a více osobách, dokážeme se přizpůsobit danému tématu a naplno využít naše herecké, scénáristické a režisérské umění. Přesto, že naším současným sídlem je Zbůch, působíme po celém Plzeňském kraji a někdy také mimo něj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu