Mimi club

Jde o pohybové, sportovní, taneční, hudební a konzultační lekce určené pro MAMINKY s ještě NECHODÍCÍMI DĚTMI. 

 

REGISTRACE ZDE

Položka byla vyprodána…
Přihlášení v popisu produktu
1 600 Kč
Kategorie: Kroužky
Den: Pátek
Položka byla vyprodána…
Mimi club
Novinka

Každý pátek od 9:00 do 9:45 bude prostor velké tělocvičny ve Skupovce patřit MIMI CLUBU s Janinou Taubrovou.

Jde o pohybové, sportovní, taneční, hudební a konzultační lekce určené pro MAMINKY s ještě NECHODÍCÍMI DĚTMI. Každá lekce bude plná aktivit pro miminka, maminka pod vedením Janiny Taubrové bude dítě ke zvládnutí aktivit vždy různými způsoby motivovat tak, aby si miminka Clubík vždy užila a správně se pohybově vyvíjela. Naše setkávání bude rozhodně přínosné i pro sdílení našich maminkovských zkušeností, rychlé rady ohledně vývoje, zvyků, návyků, nemocí atd.

Jedno setkání trvá 45 min, platí se buď vždy na první a druhé pololetí zvlášť (zvýhodněná cena 1600,-/pololetí), nebo můžete využít permanentku na 10 lekcí (1000,-), které si vyčerpáte kdy chcete, případně můžete platit i jednorázově každou lekci zvlášť (120,-/lekce), i tak je ale potřeba vyplnit přihlášku.

 

REGISTRACE ZDE

 

Začínáme v týdnu od 16. září. Můžete se přijít seznámit s lektorkou a popovídat o náplni jednotlivých setkání Clubíku v týdnu otevřených dveří od 9. - 13. září. Během státních svátků a prázdnin setkání nejsou. Končíme v týdnu mezi 10. a 13. červnem. 

Veškeré dotazy vyřídíme na emailu janinataubrova@gmail.com.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu