Mom's club

Jde o LEKCE PRO MAMINKY za přítomnosti DĚTÍ - pohyb a tanec, sportovní a další aktivity pro maminky, děti si u nás mohou hrát společně se spoustou pomůcek a hraček, které ve Skupovce máme pro vás připravené, určitě ale děti i zapojíme do průběhu lekce.

 

REGISTRACE ZDE

Položka byla vyprodána…
Přihlášení v popisu produktu
1 800 Kč
Kategorie: Kroužky
Den: Pátek
Položka byla vyprodána…
Mom's club
Novinka

Každý pátek od 11:00 do 12:00 bude prostor velké tělocvičny ve Skupovce patřit  MOM'S CLUBU s Janinou Taubrovou.

Jde o LEKCE PRO MAMINKY za přítomnosti DĚTÍ - pohyb a tanec, sportovní a další aktivity pro maminky, děti si u nás mohou hrát společně se spoustou pomůcek a hraček, které ve Skupovce máme pro vás připravené, určitě ale děti i zapojíme do průběhu lekce, čekají nás i společné tanečky a rytmika, nebude chybět i protažení těla a krátké posilování pro maminky. Naše setkávání bude rozhodně přínosné i pro sdílení našich maminkovských zkušeností.

Jedno setkání trvá 60 min, platí se buď vždy na první a druhé pololetí zvlášť (zvýhodněná cena 1800,-/pololetí), nebo můžete využít permanentku na 10 lekcí (1200,-), které si vyčerpáte kdy chcete, případně můžete platit i jednorázově každou lekci zvlášť (150,-/lekce), i tak je ale potřeba vyplnit přihlášku.

 

REGISTRACE ZDE

 

Začínáme v týdnu od 16. září. Můžete se přijít seznámit s lektorkou a popovídat o náplni jednotlivých setkání Clubíku v týdnu otevřených dveří od 9. - 13. září. Během státních svátků a prázdnin setkání nejsou. Končíme v týdnu mezi 10. a 13. červnem. 

Veškeré dotazy vyřídíme na emailu janinataubrova@gmail.com.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu