Skupovka


Aktuální informace
na www.skupovka.cz
a facebook.com/skupovka.

FESTIVAL VOLNÉHO ČASU
4. září proběhl naprosto jedinečný🚩festival🚩, kde jste si jednoduše na jednom místě mohli prohlédnout organizace a kroužky 🏋️‍♂️🏇🏄‍♀️ pro nový školní rok. Pro děti a mládež v Plzeňském kraji.

STOPOVAČKA S KARKULKOU
V květnu jsme vyrazili na stopovačku s babičkou a Karkulkou ze Skupovky do Luftovky. V zahradě jsme si opekli buřty, zahráli hry a užívali krásného počasí a rozkvetlých květin.

CHARITATIVNÍ KARNEVAL S CULINKOU
V neděli 17. března proběhl náš první charitativní karneval a bylo to naprosto boží . S Culinkou si děti zatančily a zazpívaly v hlavním sále, na chodbách jsme si zahráli golf, složili večerníčkovské čepice, nechali se namalovat na obličej nebo lovili balonky s piráty. A komu vyhládlo, stavil se do občerstvení pro párek v rohlíku a malinovku.

MOC DĚKUJEME, že jste přilišli (přestože bylo venku krásně) a přispěli jste tak na projekt Díky dětem! Náš první Charitativní karneval s Culinkou vynesl 11 157,- Kč. Děkujeme, že jste přišli i když bylo krásně, že děti div neprotančily bačkůrky, že jste přispěli. Máte srdce na správném místě! Díky! Za Skupovka a Culinka a tancohrátky pro děti.