SPMP ČR pobočný spolek Plzeň-město

Pomáháme lidem s postižením a jejich blízkým žít život, jak chtějí a jak se jim líbí.

www.happyhandicap.cz

www.facebook.com

Momentálně nedostupné
1 Kč
Kategorie: Spolky PKRDM
Okres: Plzeň-město
Cílová skupina: mládež, dospělí
Zaměření: vzdělávací, hudební, kulturní, pracující se zdravotním či mentálním postižením
Kroužky: ano
Tábory/příměšťáky: ne

"Navzájem si buďme těmi nejlepšími učiteli a učme se spolu být tady a teď." Jsme skupina lidí sestávající z lidí se zdravotním postižením, přátel, blízkých, rodičů, odborníků a dobrovolníků, která se ráda baví, seznamuje se s novými lidmi a učí se novým dovednostem. Jsme k sobě tolerantní a pomáháme si.

Chtěli bychom přinášet naší pílí a prací radost a také lidi kolem sebe něco naučit. Vše začalo skupinou Happy Handicap, kde jsme se bavili, tvořili a naším cílem bylo ukázat ostatním, co společně dokážeme. Začali jsme navštěvovat kulturní akce, kde jsme součástí doprovodného programu. V roce 2015 nás našla organizace SPMP ČR, z.s. (Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením) s působností po celé republice, s tím že by nás ráda podpořila v naší činnosti. Stali jsme se pobočným spolkem Plzeň-město.

Naše činnost má za cíl podpořit a uspokojit potřeby členů ke zvládnutí každodenních životních situací. Veškeré informace jsou dostupné členům i široké veřejnosti na webových stránkách www.happyhandicap.cz, kde jsou také aktualizovány.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu