Tvorba online únikové hry

Zveme vás na 8 hodinový akreditovaný kurz zaměřující se na učení pomocí zážitků zejména v přírodě. Máte o kurz zájem? Klikněte na "Zeptat se" nebo "Sledovat" a my vám dáme vědět, až se kurz otevře.

Položka byla vyprodána…
Nové termíny připravujeme
1 200 Kč
Kategorie: Kurzy
Druh: vzdělávání, DVPP
Realizátor: Edukuj, z.s.
Položka byla vyprodána…
Tvorba online únikové hry
akreditováno DVPP

Online únikové hry se staly fenoménem při uzavření škol. Tento kurz vám představí, jak si takovou hru vyrobit. Její výhodou je, že na atraktivním pozadí pro děti můžete vytvořit vzdělávací aktivitu libovolného zaměření.

Pracovat budeme zejména v aplikacích:

  • Google
  • Flippity
  • Powerpoint
  • Youtube
  • Obrazové a zvukové galerie apod.

 

V první části se naučíme se vytvořit algoritmus konkrétní hry vhodný k cílové skupině a zvládneme ho s danými aplikacemi realizovat. Ukážeme si několik druhů hotových her a projdeme si jejich editační stránky.

 

V druhé části si projdeme krok po kroku tvorbu nové hry ve své vlastní editaci. Každý z účastníků dostane mustr a vytvoří si svoji hru, kterou si pak společně projdeme a vylepšíme.

 

Ukážeme si zajímavé odkazy na grafické, zvukové a video materiály, které je možné v únikovkách bezplatně využívat. Ukážeme si také v online editor, ve kterém se naučíme vytvořit originální grafické materiály pro úvodní slidy.


Kurz je akreditován v rámci DVPP u MŠMT pod spolkem Edukuj z.s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu