YMCA Plzeň z.s.

YMCA Plzeň z. s. nabízí širokou paletu volnočasových aktivit pro děti a mládež - organizuje celoročně pracující zájmové a vzdělávací kroužky, příměstské letní tábory, projektové tématicky zaměřené dny, přednášky a zajímavé exkurze.

www.ymcaplzen.cz

www.facebook.com

Momentálně nedostupné
1 Kč
Kategorie: Spolky PKRDM
Okres: Plzeňský kraj
Cílová skupina: nejmenší, , mládež
Zaměření: vzdělávací, hudební, jazykové, sportovní, kulturní, rodinné
Kroužky: ano
Tábory/příměšťáky: ano

YMCA Plzeň z. s. je křesťansky orientované dobrovolné nepolitické a neziskové sdružení, které usiluje o plnohodnotný život mladých lidí a hlásí se k celosvětovému společenství YMCA založenému roku 1844. YMCA je hnutím služby a pomoci. V České republice ji najdeme ve 28 městech.

YMCA Plzeň z. s. nabízí širokou paletu volnočasových aktivit pro děti a mládež, kterých se účastní naši členové i široká veřejnost - organizuje celoročně pracující zájmové a vzdělávací kroužky, příměstské letní tábory, projektové tématicky zaměřené dny, přednášky a zajímavé exkurze. Zaměřujeme se na různé formy neformálního vzdělávání, které napomáhá komplexnímu rozvoji dětí v různých oblastech. Veškeré vzdělávání probíhá hravou a zábavnou formou, aktivity organizují zkušení lektoři.

Mezi hodnoty, které se YMCA snaží předávat a podporovat, patří samostatnost, zodpovědnost, rozvoj zdravého sebevědomí, týmovost, smysl pro fair play, odvaha, tvořivost, činorodost, seberozvoj, úcta k přírodě a lidské práci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu