Adventní putování - 12. prosinec

 Vítejte ve dvanáctém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh dvanáctý

„Jendo, viděl si dneska mamku? Jak přišla z práce úplně utahaná? Ani boty si v botníku nesrovnala a hned padla na gauč!" prohlásila Barča, když přišla za Jendou do pokoje. Jenda tomu nevěnoval moc pozornost, protože zrovna vyráběl přáníčka, která chtěl jít ještě orazit na Ježíškovu poštu. „Volala zrovna tátovi, aby přivezl nějakou večeři domů, protože má hrozný hlad!" nedala se Barča. „Nemohli bychom tu večeři udělat my? Třeba jí něčím udělat radost nebo tak..." Jenda konečně zvedl oči od vyrábění a povídá: „No jasně, to stihneme určitě dřív než táta!" prohlásil Jenda a zamyšleně se poškrábal na bradě. „Tak to spojíme - já jí udělám oblíbená vajíčka a ty jí udělej nějaké přáníčko, co jí rozveselí, jo?" zašveholila Barča a už mazala do kuchyně. Dneska to tu za mamku bude muset převzít ona.


 

Vyzkoušejte míchaná vajíčka, nebo jakékoliv vaše oblíbené jídlo s dětmi. Učí se rychle a když jim trochu ze začátku pomůžete, brzy se vše na naučí.

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a anděle budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 
 

Zpět do obchodu