Adventní putování - 13. prosinec

 Vítejte ve třináctém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh třináctý

„Jendo, to byla ale včera dobrota, viď?" prohodila Barča když koukala, jak se rozpouští sníh za okny. „To teda jo. Jen mi mrzí, že jsme si včera ještě nestihli pohrát venku na sněhu, dneska už to totiž děsně taje. Už i ten sněhulák, co máme před barákem je jen hromada koulí." odpověděl Jenda, když zrovna uklízel nepořádek ze stolu. „Mám tady hromadu papírů, jsou pokreslené, tak je pak půjdu odnést do kontejneru. Máš taky něco na vyhození, Baru?" otočil se k Barče, když v tom ho něco ťuklo do hlavy. To Bára v rychlosti udělala z počmáraných papírů kouli a hodila ji po něm. Jenda na nic nečekal a začal si dělat zásobu koulí taky. "Chtěl si koulovanou, máš ji mít!" rozkřikla se Barča a s křikem začala útočit!


 

Pokud taky nemáš za okny bílo jako Jenda s Barčou, udělej si koulovanou doma. Vyčleň si herní pole a hraj třeba proti rodičům :). Využij staré noviny nebo počmárané papíry.

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a anděle budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 
 

Zpět do obchodu