Andělské putování - 14. prosinec

 Vítejte ve čtrnáctém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh čtrnáctý

„A hele, tady je taky ještě jedna koule" nahnula se Barča přes okraj postele. „To byla ale sranda, viď? Babička z toho ale moc velkou radost neměla, když nás viděla. Za to děda, ten se hned přidal. Jen když jsme na něj začali útočit oba, tak už neměl sílu!" smála se Barča. „To víš, děda bych chtěl mít zase svaly jako za mlada... a babička? Ta by chtěla zase vidět jako ostříž. No jo, když to jsou dárky k nezaplacení." brouknul Jenda. Barča se najednou zvedla a pro něco odběhla. Za chviličku ale byla zpátky.„Víš, jak nám strejda říkal, že všechno je to v naší hlavě. Že když občas někoho povzbudíme, že se často dějí zázraky. Co tomu pomoct trochu i kouzly!" Jenda se zatvářil trochu nevěřícně, ale jen co Barča nakreslila k čaji pár poznámek, hned to pochopil.„No jasně! To je ideální dárek. A každému přičarujeme přesně to, co si přeje!"


 

Co by si přála vaše babička s dědou? Nebo strejda. Přičarujte mu kouzelným čajem přesně to, co si přejí. Dobrou náladu, sílu nebo třeba hezkou vzpomínku :).

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a anděle budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 
 

Zpět do obchodu