Andělské putování - 18. prosince

 Vítejte v osmnáctém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh osmnáctý

„Tý jo, Baru, ještě před pár dny jsme se koulovali a teď zase nic..." kouká Jenda kolem sebe, když se courají domů. Po sněhu nejsou v Plzni ani památky.„Hm, strejda z Hojsovky říkal, že tam ještě mají, ale jinak taky prý nic moc. Nesněžilo už celý týden!" prohlásila Barča. Když tu se najednou zastavila a bylo poznat, že dostala nápad. "Vločka, říkal strejda, vločka. Že už dlouho nesněžilo. A co víc vykouzlí vánoční atmosféru než sníh." halekala Barča na celý dům, když nechtěla čekat na výtah a běžela do posledního patra jako střela. „No nekoukej a poběž za mnou. Musíme doma pořádně nasněžit, než se naši vrátí z práce!"


 

  Vyrob si sněhové vločky a pověs si je v pokojíčku. A pošli nám svou fotku :) Posílat můžete na email nebo do komentářů na facebook. V pondělí mezi 8 - 18 budou odměny k vyzvednutí v centru Skupovka (Skupova 4, Plzeň)

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a andělé budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení