Andělské putování - 17. prosince

 Vítejte v sedmnáctém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh sedmnáctý

„Tý jo, koukej, co sem jede?" stála Barča jako opařená a koukala před sebe. Právě totiž vyrazili s rodiči do města a i přesto, že o ní věděli, ještě jí doopravdy neviděli. Vánoční tramvaj! „Tak to je paráda!" houknul Jenda a skoro si nevšimnul, že rodiče už do tramvaje nastoupili a mávají na oba dva. Stáli tam jak opaření, protože jim nikdo neprozradil, že čekají právě v tuto dobu na tuto speciální tramvaj! S nadšením nastoupili a tohle svezení bylo úplně jiné. Přebíhali od okénka k okénku a koukali. A koukali jak lidé koukají a jak rodiče koukají. Tma vytvořila neuvěřitelnou atmosféru a i když byli Jenda s Barčou už docela velicí, přišli si jako v pohádce. „Tak teď už jen musíme najít toho putovního anděla." vzpomněla si Barča a začala s Jendou šmejdit po tramvaji.


 

Rozpis odjezdů vánoční tramvaje v Plzni najdete zde!

 Vyraz i ty do města a svez se vánoční tramvají. A najdi malého anděla uvnitř.
Pošli nám obrázek tramvaje a my v neděli vybereme jednoho z vás :). Psát můžete na email nebo do komentářů na facebook. V pondělí mezi 8 - 18 budou odměny k vyzvednutí v centru Skupovka (Skupova 4, Plzeň)

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a andělé budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení