Andělské putování - 17. prosince

 Vítejte v sedmnáctém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh sedmnáctý

„Tý jo, koukej, co sem jede?" stála Barča jako opařená a koukala před sebe. Právě totiž vyrazili s rodiči do města a i přesto, že o ní věděli, ještě jí doopravdy neviděli. Vánoční tramvaj! „Tak to je paráda!" houknul Jenda a skoro si nevšimnul, že rodiče už do tramvaje nastoupili a mávají na oba dva. Stáli tam jak opaření, protože jim nikdo neprozradil, že čekají právě v tuto dobu na tuto speciální tramvaj! S nadšením nastoupili a tohle svezení bylo úplně jiné. Přebíhali od okénka k okénku a koukali. A koukali jak lidé koukají a jak rodiče koukají. Tma vytvořila neuvěřitelnou atmosféru a i když byli Jenda s Barčou už docela velicí, přišli si jako v pohádce. „Tak teď už jen musíme najít toho putovního anděla." vzpomněla si Barča a začala s Jendou šmejdit po tramvaji.


 

Rozpis odjezdů vánoční tramvaje v Plzni najdete zde!

 Vyraz i ty do města a svez se vánoční tramvají. A najdi malého anděla uvnitř.
Pošli nám obrázek tramvaje a my v neděli vybereme jednoho z vás :). Psát můžete na email nebo do komentářů na facebook. V pondělí mezi 8 - 18 budou odměny k vyzvednutí v centru Skupovka (Skupova 4, Plzeň)

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a andělé budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 

 
 

Zpět do obchodu