Andělské putování - 16. prosinec

 Vítejte v šestnáctém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh šestnáctý

„Že bude táta Marie, to jsem teda nečekal!" smál se Jenda, když se koukal na fotky ze včerejšího dne. Procházka za betlémem na náměstí celou rodinu tak inspirovala, že se doma převlékli za Marii, Josefa, Ježíška i všechna zvířata ze chléva. „To jo, to byla psina! Co budeme ale dělat dneska? Půlka prosince za námi, ale sníh nikde a člověk by skoro nepoznal, že už za chvíli budou Vánoce... Chtělo by to nějakou pořádnou vánoční atmosféru, co říkáš!" otočila se Barča na Jendu, když ten zrovna něco rochal v krabici. „A ž hele, to jsou ty světýlka z léta, co jsme měli v indánském stanu. Když je rozmotáme, můžou být i vánoční ne?" zazubil se Jenda na Barču. „A já tě u toho vyfotím a pošlu to do Andělského putování - třeba se jim tě zželí a vyhrajeme ty jejich vánoční kouličky!" zasmála se Baru a už mazala pro foťák.


 

Co je industriální stezka a kde ji najdu? Je to cesta časem se 6 zastaveními, po historii areálu dnešního DEPO2015, spojená se zábavnými úkoly. Cestovatelé mají mapu, která je díky splněným úkolům dovede k rozluštění kódu ke stroji času, který je přenese zpět do přítomnosti. Podrobnosti v odkazu zde.

 

Pošli nám fotku svých světýlek, napiš básničku nebo prosbu, proč bys chtěl vánoční světýlka. A my v neděli vybereme jednoho z vás:). Psát můžete na email nebo do komentářů na facebook. V pondělí mezi 8 - 18 budou k vyzvednutí v centru Skupovka (Skupova 4, Plzeň)

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a anděle budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 

 

 
 

Zpět do obchodu