Andělské putování - 22. prosince

 Vítejte ve dvacátém druhém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh dvacátý druhý

„Teda Jendo, mě z těch včerejších bruslí hrozně bolí nohy! Dneska nikam nejdu!" prohlásila Barča, když ráno vylézala z postele. Jenda se zrovna snažil něco najít, ale vůbec se mu to nedařilo: "Nevíš, kde mám takový to červený autíčko? Na stole není, na zemi ho nevidím, ani pod postelí, v obýváku už jsem taky byl. Zásuvky vysypaný všechny, ale nikde ho nevidím." zamyšleně se drbal na hlavě Jenda, když stál uprostřed pokoje. "No ono to asi bude tím, že pod těma hromadama věcí ho prostě nevidíš. Každopádně to červený autíčko jsem viděla naposledy na záchodě!" protočila Barča oči. "Každopádně to znamená jedno: než přijde Ježíšek, tak to musíme roztřídit. Jinak nám nic nedonese nebo minimálně cestou ke stromku zakopne. A to bych fakt nechtěl." zakončil Jenda a rázně vysypal všechny hračky na koberec.


 

Zvládneš nám poslat fotku před tím, než si se do úklidu pustil a po? Je to velký rozdíl? A máš nápad, kdo by mohl některé z tvých hraček podědit?

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a andělé budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 

 

 
 

Zpět do obchodu