Andělské putování - 24. prosince

 Vítejte ve dvacátém čtvrtém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh dvacátý čtvrtý

„Přidej mi ještě..." zahlaholila Barča ze snu - to jak se jí zdálo o včerejším pudinku. Jenda se rozesmál.„Baru, vstávej, pudink už je za námi a Ježíšek před námi!" zavolal směrem ke druhé posteli a obratem na Barču hodil polštář. Oba na sebe mrkli, šli se umýt a obléct a chtěli vyrazit na snídani."Ty, Jendo, taky tě tak šimrá v přiše? Citím vůni vánočky a stromku v obýváku a jsem taková nervózní. Ty taky?". "Jo, je to každé Vánoce stejné, stejně hezké, napínavé, dobrodružné... No popsat to nejde a namalovat snad taky ne!" pokrčil rameny Jenda. Barča se natáhla pro dva velké papíry a jeden podala Jendovi. "Mamka vypadala, že o nás ještě neví. Co kdybychom jí tu naší vánoční atmosféru namalovali. To lechtání v břiše, těšení! A můžeme to dát našim na stůl pod talíř - jako prostírání třeba." Jenda dlouho nečekal a vrhnul se na malování. I Barča po chvíle rozmýšlení nakonec začala. Ten den se vyvedl naprosto neuvěřitelně a dárky byli jen takovou třešínkou na dortu. I když se na ně samozřejmě těšily děti nejvíce. Moc vám za Barču, Jendu a celý tým Andělského putování přejeme, aby i vás příjemně lechtalo v břiše. Ať se máte rádi a jste zdraví. A těšíme se brzy na shledanou.


 

Už se to blíží. Také je vám tak jako lechtá v břiše? Těšíte se? Jenda s Barčou také, tak s nimi zkuste tu vánoční atmosféru namalovat.

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a andělé budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 

 

 
 

Zpět do obchodu