Andělské putování - 24. prosince

 Vítejte ve dvacátém čtvrtém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.

 


Příběh dvacátý čtvrtý

„Přidej mi ještě..." zahlaholila Barča ze snu - to jak se jí zdálo o včerejším pudinku. Jenda se rozesmál.„Baru, vstávej, pudink už je za námi a Ježíšek před námi!" zavolal směrem ke druhé posteli a obratem na Barču hodil polštář. Oba na sebe mrkli, šli se umýt a obléct a chtěli vyrazit na snídani."Ty, Jendo, taky tě tak šimrá v přiše? Citím vůni vánočky a stromku v obýváku a jsem taková nervózní. Ty taky?". "Jo, je to každé Vánoce stejné, stejně hezké, napínavé, dobrodružné... No popsat to nejde a namalovat snad taky ne!" pokrčil rameny Jenda. Barča se natáhla pro dva velké papíry a jeden podala Jendovi. "Mamka vypadala, že o nás ještě neví. Co kdybychom jí tu naší vánoční atmosféru namalovali. To lechtání v břiše, těšení! A můžeme to dát našim na stůl pod talíř - jako prostírání třeba." Jenda dlouho nečekal a vrhnul se na malování. I Barča po chvíle rozmýšlení nakonec začala. Ten den se vyvedl naprosto neuvěřitelně a dárky byli jen takovou třešínkou na dortu. I když se na ně samozřejmě těšily děti nejvíce. Moc vám za Barču, Jendu a celý tým Andělského putování přejeme, aby i vás příjemně lechtalo v břiše. Ať se máte rádi a jste zdraví. A těšíme se brzy na shledanou.


 

Už se to blíží. Také je vám tak jako lechtá v břiše? Těšíte se? Jenda s Barčou také, tak s nimi zkuste tu vánoční atmosféru namalovat.

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a andělé budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 

 

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení