Adventní putování - 2. prosince

Vítejte ve druhém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.


Příběh: druhá část

Děti nemohly dospat, chtěly anděla vidět znovu. Jenže jak ho nalákat? Snad jen... Měl na čele tu zvláštní hvězdu - byla tak krásná! Jako by ji už Barča někde viděla, ale nemohla si vzpomenout kde. Mohli bychom si jí taky vyrobit a dát jí do okna, aby třeba viděl, kde bydlíme. Jenže mamka s taťkou lítají jako pominutí, rychle do školy, z práce.... snad bychom mohli najít nějaký jednoduchý návod. A v tom si vzpomněla Barča, kde už andělskou hvězdu viděla. "Jendo, už to mám! Dneska ráno, když jsme šli do školy, lezla paní Nováčková z městského obvodu po štaflích a něco velkého měla v ruce. To ona měla tu hvězdu. Určitě i ona viděla anděla a jde ho také pozdravit hvězdou do okna. Musíme se tam jít podívat."


 

Vánoční hvězdy - hvězdy jsou viditelné z venku a na svých místech budou až do Vánoc :). Že jsou nablízku poznáte opět podle samolepky.

Fotky z putování nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí.

 

 Andělé z 1. prosince - na svém místě budou až do 24. 12.

Dnešní partneři

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení