Adventní putování - 5. prosinec

Vítejte ve pátém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.


Příběh pátý

„Tak co? Našla mamka tvůj stromek?" vyzvídá Jenda. „Našla, ještě rozespalá hledala šminky a našla můj stromek... A leknutím ho upustila na zem!" dodala Barča naštvaně. „No, to jsme na tom podobně. Táta si na ten můj totiž před spaním sednul... Opakoval, že nemáme ještě ty ozdoby. Jako kdybych je měl snad já..." pokrčil rameny Jenda. „No tak když to záleží na ozdobách, tak holt na ozdobách!" pronesla rázně  Barča a už mastila ke krabici s odstřižky, látkami a různými cinkrlátky. „Tak nekoukej, a pojď mi s nimi pomoct!"


 

Už jsi našel své ozdoby na stromeček? A jaké vaše rodina má? A už jsi zkoušel vyrobit ozdoby ze studeného porcelánu? Pojď nějakou zkusit :).

A pokud budeš mít ozdobu navíc, dones ji na sádky Plzeň - zdejší rybky z ní budou mít radost.

Kaprům na Sádky můžeš ozdobičku donést od zítra až do 11. prosince kdykoliv v běžnou pracovní dobu, kterou najdeš na webu www.sadkyplzen.cz. Kapři pro tebe zde mají připravenou i drobnou odměnu. :-) Navíc si můžeš půjčit prut a zkusit si chytit rybu třeba k obědu. A nezapomeň se u toho vyfotit a fotku nám poslat.

 

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy i andělé - na svém místě budou až do 24. 12.

Dnešní partneři

 
 

Zpět do obchodu