Andělské putování - 10. prosinec

Vítejte v desátém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.


Příběh desátý

Dnes se děti probudily do krásně zasněženého dne a tak byl program jasný. Vytáhnout opět sáňky a sjezdit všechny kopce, které v okolí měly: Chlum, Indiánský park i Homolku. Udělaly si to jako takovou šňůru - nevynechají žádný kopec a každý sjedou jen jednou. Kdyby je jen napadlo, kolik kopců a kilometrů to bude. Domů dorazili až dlouho po setmění a protože bylo jen kolem nuly, byly pěkně promáčení. Všechny oteplováky, rukavice, čepice pověsily do sušárny a vrhly se rovnou do teplé vany. Ani to ale nestačilo a pořád jim byla pěkná zima. Koukaly na figurky mikulášů na okně, když v tom Barču něco napadlo: „Co si z nich udělat horkou čokoládu! Ta by nás mohla zahřát zevnitř. Ze mikulášů a mléka!" zavelela a už táhla Jendu ke sporáku.


 

Udělej si i ty horkou čokoládu! Z čokoládových figurek nebo adventního kalendáře. A nezapomeň nám poslat fotku, třeba i s čokoládovými fousy :). Hezký pátek.

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a anděle budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 
 

Zpět do obchodu