Andělské putování - 10. prosinec

Vítejte v desátém dni Andělského putování 


Podívej se na video, přečti si příběh a splň úkol.

Papírový kalendář je ke stažení zde nebo k vyzvednutí na každém městském obvodu v Plzni či v infocentru na nám. Republiky.
Virtuální kalendář najdete tady. Už zítra otevřeme další okénko.


Příběh desátý

Dnes se děti probudily do krásně zasněženého dne a tak byl program jasný. Vytáhnout opět sáňky a sjezdit všechny kopce, které v okolí měly: Chlum, Indiánský park i Homolku. Udělaly si to jako takovou šňůru - nevynechají žádný kopec a každý sjedou jen jednou. Kdyby je jen napadlo, kolik kopců a kilometrů to bude. Domů dorazili až dlouho po setmění a protože bylo jen kolem nuly, byly pěkně promáčení. Všechny oteplováky, rukavice, čepice pověsily do sušárny a vrhly se rovnou do teplé vany. Ani to ale nestačilo a pořád jim byla pěkná zima. Koukaly na figurky mikulášů na okně, když v tom Barču něco napadlo: „Co si z nich udělat horkou čokoládu! Ta by nás mohla zahřát zevnitř. Ze mikulášů a mléka!" zavelela a už táhla Jendu ke sporáku.


 

Udělej si i ty horkou čokoládu! Z čokoládových figurek nebo adventního kalendáře. A nezapomeň nám poslat fotku, třeba i s čokoládovými fousy :). Hezký pátek.

 

Fotky nám můžete zaslat na adventniputovani@pkrdm.cz nebo na facebook k události Andělské putování.

 Zasláním fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním na webu či sociálních sítí a zároveň vás zařadíme i do soutěže :). 

 

 Hvězdy a anděle budou na svém místě až do 24. 12.

Dnešní partneři

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení