Cvrčkův klub, z.s.

Cvrčkův klub, z.s. je mateřským a rodičovským centrem, který provozuje dětskou skupinu pro 12 dětí, pořádá cvičení pro rodiče a jejich děti, nabízí vzdělávací semináře a praktické workshopy s rodinnou tematikou a příměstské tábory.

www.centrumcvrcek.cz

www.facebook.com

Momentálně nedostupné
1 Kč
Kategorie: Spolky PKRDM
Okres: Plzeň-město
Cílová skupina: nejmenší, , dospělí, dětská skupina
Zaměření: vzdělávací, sportovní, kulturní, rodinné
Kroužky: ano
Tábory/příměšťáky: ano

V roce 2014 zahájilo svoji činnost mateřské a rodičovské centrum s názvem Centrum cvrček. Centrum začalo nabízet služby pro rodiny s dětmi. Zaměřovalo se na komplexní služby již od předporodní přípravy a cvičení pro těhotné, dále na cvičení pro kojence a batolata, cvičení a pohybové aktivity pro děti předškolního věku, dále nabízelo výtvarné, hudební a taneční kurzy převážně pro děti předškolního věku.

V roce 2017 vzniklo přidružené rodičovské centrum Cvrčkův klub, z.s., které v roce 2018 začalo provozovat dětskou skupinu pro 12 dětí a následně začalo přebírat veškerou činnost původní centra. Převážně se začalo soustřeďovat na vzdělávací činnosti v oblasti rodinné politiky a to především na odborné workshopy a semináře pro rodiče a jejich děti, aby došlo ke zvýšení rodičovských kompetencí jednotlivých členů rodiny. Dále nabízí příměstské tábory pro děti předškolního a školní věku. Veškeré původní aktivity mateřského a rodičovského centra Centrum cvrček tedy přejal Cvrčkův klub, z.s., který navíc aktivity rozšířil a neustále svoji aktivitu rozvíjí.

Do budoucna chceme více prohloubit projekt na podporu rodin s dvojčaty a vícerčaty, rozvíjet podpůrnou skupinu pro rodiče a jejich děti a pomoci rodičům slaďovat pracovní a rodičovské povinnosti v současné době. Navíc chceme současné služby nabízet ve vysoké kvalitně a k maximální spokojenosti všech klientů a členů našeho mateřského a rodičovského centra.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu