Jsem tu

Milí návštěvníci,

dnes je 1. listopadu a my slavnostně otevíráme veřejnosti naši novou zahrádku. Byl to kousek vyšlapané trávy, přes kterou si místní zkracovali cestu. A nás napadlo, že by to mohlo být i něco víc. Dvorek, hřiště, zahrádka... místo pro setkávání generací. Nápad, tužka, papír, kalkulačka a samozřejmě i hledání financí... tyto věci daly do pohybu celý projekt. A po roce tu stojíme a sami se divíme, jak místo neuvěřitelně prokouklo a jak ta zahrádka není zase tak moc malá :).

Zkrátka a dobře, myslíme, že se nám to celkem povedlo. A kromě toho, že je tento projekt za námi, máme nápady další! Ale na to už potřebujeme vás! Aby Skupovka jen kvetla, aby byly Bory zase o kus hezčí...

Díky Vaší podpoře budeme moct: zaplatit ty, kteří pomáhají malým neziskovým organizacím v chodu a profesionalizaci podpořit činnost konkrétního spolku - např. pořídit nová kamna do táborové kuchyně pořídit materiál na podporu iniciativ - např. barvy, kterými si mládež vymaluje svou klubovnu vybudovat novou Skupovku - prostor, kde si každý najde své místo

Poslat peníze můžete na náš účet:

 2701573062/2010

Nebo stačí načíst tento qr kód přes internetové bankovnictví. 

 

A že ten úhor vedle Skupovky nevypadal tak hrozně? No tak mrkněte na naše oblíbené před a po :). I díky vám budeme moct v této sérii pokračovat.

 

Popis není dostupný.

Popis není dostupný.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení