PKRDM oslavuje 20 let podpory mládeže a přináší vzrušující plány na rozšíření servisu

Tisková zpráva, 10.8.2023

Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, z.s. slaví 20 let působení ve prospěch organizací pracujících s dětmi a mládeží

Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, z.s. (PKRDM) s radostí oznamuje dosažení významného milníku – 20 let od svého založení. Od svého vzniku v roce 2003 se organizace stala klíčovým hráčem v oblasti podpory a rozvoje činnosti organizací, které pracují s dětmi a mládeží v Plzeňském kraji.

Historie a úspěchy PKRDM: Plzeňská krajská rada dětí a mládeže byla založena v roce 2003 se základním cílem poskytovat servis a podporu organizacím, které pracují s dětmi a mládeží v kraji. Během dvaceti let své existence se PKRDM aktivně angažovala v různých oblastech, včetně organizace vzdělávacích akcí, projektů na podporu participace mládeže a spolupráce s partnerskými organizacemi.

Oslava 20 let: Oficiální oslava dvaceti let úspěšného působení organizace proběhla 19. května v DEPO2015. Slavnostní akce byla příležitostí k připomenutí důležitých milníků, setkání s bývalými a současnými členy a ukázce projektů, které organizace za dvě desetiletí realizovala. Tato oslava byla také zaslouženým poděkováním našim členským organizacím, kterým srdečně děkujeme za jejich neocenitelnou práci ve prospěch mládeže.

Díky patří i partnerům: Naší vděčnost také směřuje k panu Hejtmanovi Plzeňského kraje, Rodolfu Špotákovi, a primátorovi Plzně, Romanu Zarzyckému, kteří nám udělili svou záštitu a aktivně podporují naši organizaci v jejím úsilí posilovat a rozvíjet mládežnické aktivity v regionu. Moc děkujeme také městskému obvodu Plzeň 3.

Celoroční oslavy a nadcházející akce: I když oficiální oslava již proběhla, Plzeňská krajská rada dětí a mládeže stále slaví své 20. výročí po celý rok. Významnou akcí v rámci oslav bude Festival volného času, který se uskuteční 5. září. Během tohoto festivalu budou členské organizace mít možnost setkat se se širokou veřejností a prezentovat své rozmanité volnočasové aktivity. Tato událost bude také zahrnovat překvapení, které dodá slavení další rozměr.

Novinky v našem servisu a prostory: Pro naše další aktivity máme vzrušující plány. Na podzim bychom mohli rozšiřovat nejen náš servis pro organizace pracující s dětmi a mládeží, ale také se těšíme na nové prostory. I když bychom neradi něco zakřikli, doufáme, že nám všechno půjde podle plánu. Držte nám palce!

Zítřek patří mládeži: Plzeňská krajská rada dětí a mládeže se dívá do budoucnosti s odhodláním a cílem i nadále podporovat, rozvíjet a dávat hlas mladým lidem v regionu. Organizace plánuje pokračovat v inovativních projektech, které budou motivovat a inspirovat mladé generace k aktivnímu zapojení do společenského dění.

Pro další informace ohledně oslav 20. výročí Plzeňské krajské rady dětí a mládeže, z.s., aktuálních projektů a servisu pro organizace, kontaktujte místopředsedkyni Barbora Vlnovou, barbora.vlnova@PKRDM.cz

Fotografie ke stažení zde

Zpět do obchodu