Volnočasové centrum Skupovka otevírá nové příležitosti pro děti a mládež: Kroužky a akce vedené spolky

Tisková zpráva: Volnočasové centrum Skupovka otevírá nové příležitosti pro děti a mládež: Kroužky a akce vedené spolky

Plzeň, 18. srpna 2023

Volnočasové centrum Skupovka, kulturní a komunitní zázemí na sídlišti v Plzni, představuje svou inovativní nabídku aktivit, které jsou zaměřené na děti a mládež a vedené různými spolky. Otevřené od září, nové aktivity slibují pestrou paletu zážitků a dovedností.

Skupovka se pyšní tím, že je významným centrem pro mládež na sídlišti. Nabízí nové možnosti pro rozvoj dětí a mladých lidí prostřednictvím kroužků a akcí, které vedeny různými spolky. Tato specifická kombinace poskytuje prostor pro osobní růst, kreativitu a sociální interakci.

Zajímavým prvkem Skupovky je také výrazná malba na zdi vytvořená portugalskou umělkyní, která propůjčuje centru nezaměnitelnou atmosféru. "Naše centrum je místem, kde mohou děti a mládež nejen objevovat své zájmy, ale také se setkávat a tvořit společně," uvádí Martina Weberová, předsedkyně spolku.

Nová sezóna, která startuje od září, přináší nové kroužky a akce, které jsou vedené zkušenými spolky. "Chceme podpořit rozvoj talentů a zájmů dětí a mládeže. Spolupráce s různými organizacemi nám umožňuje nabídnout širokou škálu aktivit," říká Martina Weberová.

Volnočasové centrum Skupovka zve všechny rodiče a mladé lidi, aby se stali součástí této inspirativní komunity a využili nové příležitosti pro vzdělávání a zábavu. Více informací o nabídce a plánovaných aktivitách naleznete na webových stránkách www.skupovka.cz.

Pro další informace kontaktujte:

Barbora Vlnová,
Tel.: 605 889 250,
E-mail: barbora.vlnova@pkrdm.cz

Zpět do obchodu